Zagospodarowanie terenu wokół domu i firmy

 

15Wykonanie powierzchni z kostki betonowej oraz granitowej

Wykonamy dla Państwa dowolne –proste czy skomplikowane zlecenia brukarskie.Jesteśmy otwarci na sugestie klientów , oferujemy również swoją pomoc w podjęciu decyzji dotyczącej kształtów brukowanej powierzchni czy doboru materiału.Prace możemy wykonać z materiału powierzonego i według posiadanego projektu,  lub kompleksowo –od projektu do wykonania z własnego materiału.

 

15Wykonanie trawników

Zorganizujemy dla Państwa dostawę idealnej ziemi, ukształtujemy teren i posiejemy trawę najbardziej odpowiednią do warunków w Państwa ogrodzie oraz dostosowaną do Państwa wymagań.

 

15Wykonanie nawodnienia i odwodnienia

Aby Wasz ogród zawsze wyglądał pięknie wyposażymy go w automatyczny system zarządzający wodą. System będzie gromadził deszczówkę  z dachów i powierzchni wybrukowanych, oraz wykorzystywał ją do podlewania ogrodu. Dzięki zastosowaniu ukrytych pod ziemią zraszaczy Wasz ogród będzie otrzymywał tyle wody, ile optymalnie potrzebuje do utrzymania pięknego wyglądu. Dodatkowo nie musicie się już Państwo martwić o podlewanie ogrodu, gdyż możemy wyposażyć go w programator, który w czasie Waszej nieobecności (np. wyjazd wakacyjny) sam będzie pamiętał o podlewaniu.

 

15Wykonanie ogrodzenia

Aby Wasza działka wokół domu lub firmy wyglądała prestiżowo, wykonamy kompleksowo dowolne ogrodzenie betonowe, metalowe, drewniane czy murowane. Wyposażymy je w furtki, bramy, domofony i wszelkie niezbędne dodatki (skrzynka na listy, oświetlenie itp…)

 

15Wykonanie oświetlenia ogrodowego

Aby dodać uroku Waszemu ogrodowi, a także dla zwiększenia bezpieczeństwa wykonamy dla Państwa dedykowane oświetlenie.

 

15Pielęgnacja ogrodów

Każdy ogród wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Wykonamy u Państwa koszenie trawników,przycinanie krzewów i drzew. Możemy również wyciąć stare niepotrzebne drzewa.

 

15Wykonanie oczka wodnego

Nasze doświadczenie w tym zakresie jest na tyle duże, iż jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowany zespół wodny z wodospadami, podświetlonymi fontannami,pomostami itp..

 

15Sadzenie roślin, krzewów i drzew

Sadzenie roślin wbrew pozorom jest to czynność, która wymaga „fachowej ręki”.  Jeśli nie macie Państwo czasu i chcecie skorzystać z doświadczenia pracowników STX SYSTEM, wykonamy prace związane z sadzeniem roślin, krzewów i drzew za Was.

 

 

 

 

 

 

 


27
28